SUP Multiplayer Racing

Ücretsiz yarış oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 259 MB
  • Version 1.5.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Oh BiBi socialtainment
Gerçek zamanlı yarış keyfini yaşayabileceğiniz SUP Multiplayer Racing uygulamasıyla rakiplerinizi geride bırakın!

Dünya'nın dört bir yanından 3 farklı rakiple karşı karşıya gelebileceğiniz SUP Multiplayer Racing oyununda en çılgın yarışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olan bu uygulamada gerçek zamanlı yarışlar da yapabilirsiniz. Sürüklenme, atlama, güçlendirici, patlama gibi özelliklerle bitiş çizgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Zafer kazanma yolunuzu hızlandırarak, diğer arabaları parçalayın veya bir kenara atın. Bu sayede daha çok bonus puan kazanabilir ve rakiplerinizden daha önce yarışı tamamlayabilirsiniz. Unutmayın bitiş çizgisini tek parça halinde geçmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz rakiplerinizle yarışırken emojisle de eğlenebilirsiniz.

Otomobilinizi de kişiselleştirebileceğiniz SUP Multiplayer Racing uygulaması ile çok çeşitli koleksiyonlarla yükseltme de yapabilirsiniz. Canavar kamyonlar, ralli otomobilleri ve sıcak çubuklar gibi pek çok model bulunmakta. Frenler, turbo, lastik gibi otomobil parçalarını da yükseltebileceğiniz SUP Multiplayer Racing uygulamasında bonus puan almanız yeterli olacaktır.

Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bu oyunda, dilediğiniz kişiyle de kolayca yarışabilirsiniz. En çılgın yarışlarınızı da paylaşabileceğiniz bu oyunda, başarı elde ederek liderlik panosuna adınızı yazdırabilirsiniz. Ayrıca yükseltmeler için ekstra değerli taşlar kazanabilmek için özel zorluklardan geçebilir veya stuntlarda yarışabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan SUP Multiplayer Racing oyununu sizde cihazınıza yükleyerek en çılgın yarışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
SUP Multiplayer Racing indir
DİĞER SÜRÜMLER