SUP Multiplayer Racing

Yarış oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 259 MB
  • Version 1.5.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Oh BiBi
Dünya'nın dört bir yanından rakiplerle karşı karşıya gelebileceğiniz bu oyunda en çılgın yarışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı yarış keyfini yaşayabileceğiniz SUP Multiplayer Racing uygulamasıyla rakiplerinizi geride bırakın! Üstelik tamamen ücretsiz olan bu uygulamada gerçek zamanlı yarışlar da yapabilirsiniz. Sürüklenme, atlama, güçlendirici, patlama gibi özelliklerle bitiş çizgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Otomobilinizi de kişiselleştirebileceğiniz SUP Multiplayer Racing uygulaması ile çok çeşitli koleksiyonlarla yükseltme de yapabilirsiniz. Canavar kamyonlar, ralli otomobilleri ve sıcak çubuklar gibi pek çok model bulunmakta. Frenler, turbo, lastik gibi otomobil parçalarını da yükseltebileceğiniz SUP Multiplayer Racing uygulamasında bonus puan almanız yeterli olacaktır.

Arkadaşlarınızla da kolayca oynayabileceğiniz bu oyunda, zafer kazanma yollarınızı da hızlandırabilirsiniz. Diğer arabaları parçalayarak veya bir kenara atarak daha çok bonus puan kazanabilir ve rakiplerinizden daha önce yarışı tamamlayabilirsiniz. Unutmayın bitiş çizgisini tek parça halinde geçmeniz yeterli olacaktır.

En çılgın yarışlarınızı da paylaşabileceğiniz bu oyunda, başarı elde ederek liderlik panosuna adınızı yazdırabilirsiniz. Ayrıca yükseltmeler için ekstra değerli taşlar kazanabilmek için özel zorluklardan geçebilir veya stuntlarda yarışabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan SUP Multiplayer Racing oyununu sizde cihazınıza yükleyerek en çılgın yarışlarınızı gerçekleştirebilir dilerseniz de rakiplerinizle yarışırken emojisle eğlenebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
SUP Multiplayer Racing indir
DİĞER SÜRÜMLER